Menu
Your Cart

Kadın Takı

Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17,3 cm kullanıma sahiptir.Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur.Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir.Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur.Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kaybetmem..
450,00 TL
3 Al 2 Öde
Pırlanta montür su yolu bileklik. Rodyum kaplamadır. Üzerindeki göz alıcı taşlar zirkon taştır.18 cm uzunluğu mevcuttur. Kilitli şekilde kapanması mevcuttur.Tüm ürünlerimiz alerji testlerinden başarı ile geçmiştir. Kararma yapmaz...
450,00 TL
3 Al 2 Öde
Ürünümüz altın sarısı renklidir. Materyali çelik üzeri altın kaplamadır. Bağlantı kısmı kancalıdır. 40-45cm arası kullanıma sahiptir. Bilekliği ve uzun boyu mevcuttur. Tüm ürünlerimiz alerji testlerinden başarı ile geçmiştir. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta, denizde, çamaşır ve bulaşık yıka..
149,00 TL
3 Al 2 Öde
İtalyan ezme çelik altın kaplama bileklik 22 cm'ye kadar ayarlanabilir..
100,00 TL
3 Al 2 Öde
Gold Halka Küpe
Yeni Çok Satan
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri altın kaplamadır. 3 cm uzunluğundadır. Tüm ürünlerimiz alerji testlerinden başarı ile geçmiştir. Uzun süreli kullanım ve göz alıcı parlaklığını kaybetmemesi için kimyasala temas etmemesi önerilir...
140,00 TL
3 Al 2 Öde
Silver Tier Çelik Bileklik
Yeni Çok Satan
Ürünün materyali çelik üzeri rodyum kaplamadır. Üzerindeki göz alıcı taşlar zirkon taştır.18 cm'e kadar uygundur.Ürünlerimiz alerji testlerinden başarıyla geçmiştir. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta, denizde, çamaşır ve bulaşık yıkama ve benzeri yerlerde gönül rahatlığı ile kullanab..
170,00 TL
3 Al 2 Öde
Rodyum Kaplama Zirkon Taşlı Su Yolu Bileklik
Çok Satan
Rodyum Kaplama Zirkon Taşlı Su Yolu Bileklik 18 cm'ye kadar uyumlu..
190,00 TL
3 Al 2 Öde
Pul Zincir Kolye
Yeni Çok Satan
Çelik üzeri altın kaplama pul zincir kolye. Uzunluğu 60 cm'dir.Tüm ürünlerimiz alerji testlerinden başarı ile geçmiştir.Materyali çelik olduğu için kararma paslanma yapmaz...
430,00 TL
3 Al 2 Öde
Gold Tier Çelik Bileklik
Yeni Çok Satan
Ürünün materyali çelik üzeri altın kaplamadır. Üzerindeki göz alıcı taşlar zirkon taştır.20 cm'e kadar uygundur.Ürünlerimiz alerji testlerinden başarıyla geçmiştir. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta, denizde, çamaşır ve bulaşık yıkama ve benzeri yerlerde gönül rahatlığı ile kullanabi..
170,00 TL
3 Al 2 Öde
Döküm Su Yolu Kolye
Çok Satan
UZUN KULLANIM İÇİN DE UYGUNDUR, BOYUNDA DÖNME YAPMAZ.Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Üzerinde bulunan taşların tamamı zirkondur, her biri el ile %100 pırlanta işçiliğinde tek tek özenle işlenmiştir.Uzunluğu 46,5cm'dir.Taş boyutu 4mm'dir.Bağlantı kısmı kilitli..
870,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17,5 cm kullanıma sahiptir.Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur.Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir.Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur.Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kaybetmem..
350,00 TL
3 Al 2 Öde
Ürünümüz Gümüş Renklidir. Materyali  çelik üzeri rodyum kaplamadır.Bileklik uzunluğu 17-20,5 cm’dir. Uzunluğu, ayarlanabilir şekildedir.Ürünlerimiz alerji testlerinden başarıyla geçmiştir.Materyali çelik olduğu için kararma paslanma yapmaz...
100,00 TL
3 Al 2 Öde
Çelik İtalyan Ezme Zincir 22 cm'ye kadar ayarlanabilir Cartier Model Standart Boy Bileklik Rodyum Kaplama Zirkon Taşlı Su Yolu Bileklik 18 cm'ye kadar uyumlu..
450,00 TL
3 Al 2 Öde
Çelik italyan ezme zincir.Uzunluğu 60-65 cm arasıdır istediğiniz boyda kullanabilirsiniz. Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta,denizde,çamaşır ve bulaşık yıkama ve benzeri yerlerde gönül rahatlığıyla kullanabilir..
150,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır. Uzunluğu 19 cm’dir. Tüm ürünlerimiz alerji testlerinden başarı ile geçmiştir. Uzun süreli kullanım ve göz alıcı parlaklığını kaybetmemesi için kimyasala temas etmemesi önerilir...
230,00 TL
3 Al 2 Öde
Çelik dorika taşlı kolye modeli. Taşları zirkon taştır. Ürünümüz çelik üzeri altın kaplamadır. 42-47 cm arası kullanılabilir. Antialerjiktir.Çelik dorika taşlı kolyemiz. Taşlarımız zirkon taştır. Ürünümüz çelik üzeri altın kaplamadır. 42-47 cm arası kullanılabilir. Tüm ürünlerimiz alerji testlerinde..
260,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali  çelik üzeri altın kaplamadır.Uzunluğu 40-53 cm’dir. Ürünlerimiz alerji testlerinden başarıyla geçmiştir.Materyali çelik olduğu için kararma paslanma yapmaz...
200,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17,7 cm kullanıma sahiptir.Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur.Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir.Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur.Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kaybetmem..
470,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır. Uzunluğu 17,7 cm kullanıma sahiptir. Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur. Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir. Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur. Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kayb..
470,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali çelik üzeri altın kaplamadır. Kolye uzunluğu 40-46 cm kullanıma sahiptir. Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta,denizde,çamaşır ve bulaşık yıkama ve benzeri yerlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kesinlikl..
240,00 TL
3 Al 2 Öde
 Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17,5 cm kullanıma sahiptir.Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur.Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir.Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur.Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kay..
460,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17 cm kullanıma sahiptir.Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur.Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir.Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur.Uzun süreli kullanım ve parlaklığını kaybetmemes..
500,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali çelik üzeri altın kaplamadır. Kolye uzunluğu 40-45 cm kullanıma sahiptir. Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur. Ürünün materyali çelik olduğu için duşta,denizde,çamaşır ve bulaşık yıkama ve benzeri yerlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kesinlikl..
250,00 TL
3 Al 2 Öde
Materyali yüksek kalite pirinç üzeri rodyum kaplamadır.Uzunluğu 17,6 cm kullanıma sahiptir. Üzerindeki taşlar sıkılaştırılmış zirkondur. Ürün tamamen pırlanta işçiği ile üretilmiştir. Alerji testinden başarı ile geçtiği için hassas ciltler için de uygundur. Uzun süreli kullanım v..
480,00 TL
3 Al 2 Öde
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 172 (7 Sayfa)